Üyelik Sözleşmesi Ve Gizlilik Politikası

Bir taraftan Ayazağa Mahallesi Ayazağa Yolu No:3 A- B Blok Çelil İş Merkezi Maslak-Sarıyer/ İstanbul adresinde mukim Koton Mağazacılık Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. (Aşağıda kısaca “Koton” olarak anılacaktır) ile diğer tarafta www.koton.com internet sitesi (“Site”) üyesi (“Üye”) arasında aşağıdaki şartlarda iş bu sözleşme akdedilmiştir.

A. Sözleşmenin Başlangıcı

Üye, Site’de kayıt işlemlerini tamamlayıp, e-posta adresini onayladıktan sonra işbu Sözleşme’de belirtilen şartlara uymak koşulu ile e-posta adresini ve şifresini girerek Site’yi kullanmaya başlayabilir.

Sözleşme'nin, bir tüzel kişi adına akdedilmesi halinde, Sözleşme’yi akdeden kişi, söz konusu tüzel kişi adına bu tür bir işlem gerçekleştirmek için yetkili olduğunu, aksi halde (yetkisiz işlem yapması durumunda), bundan sonra yaptığı/yapacağı sonuç doğurucu tüm işlemlerden ötürü şahsen sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş olmaktadır.

Üye, Site’yi kullanmaya başladığı andan itibaren Sözleşme’nin tüm şartlarını kabul etmiş sayılacağını ve bu şartların kendisi için bağlayıcı olacağını kabul eder. Koton, aşağıda belirtilen koşulları, mevzuat veya işbu Sözleşme uyarınca gerektiği zaman, kendi takdiri üzerine değiştirme ve değişiklikleri Üye’ye bildirme hakkını saklı tutmaktadır.

B. Üye’nin Hak Ve Yükümlülükleri

C. Koton’un Hak Ve Yükümlülükleri

D. Sözleşme’nin Devri, Kapsamı, Süresi Ve Yürürlük

E. Genel Hükümler

F. Şirket Bilgileri

Ek bilgi almak için www.koton.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgileri ile e-mail adresi üzerinden istediğiniz zaman ya da telefon numarası aracılığı ulaşabilirsiniz.

Koton Mağazacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres: Ayazağa Mahallesi Ayazağa Yolu No:3 A-B Blok Çelik İş Merkezi Maslak-Sarıyer/ İSTANBUL

Telefon: 0850 208 71 71

Müşteri Hizmetleri: info@koton.com.tr